Rüyada ev telefonu ile konuşmak

Rüyada ev telefonu ile konuşmak toplumda itibar ve takdir toplayacağına, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, küslerin barışacağına yorulur.

Rüyada ev telefonu ile konuşmak gördüyseniz:

  • İmkansız şeyler vaat eden oluşumlardan ya da ürünlerden uzak durun.

Rüyada telefonu dinlemek sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu saklamak geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine inanılır.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu bulmak problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonu toplamak çok kötü durumlara düşüleceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada telefonu görmek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu şişmesi onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada telefonu saklamak elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments