Rüyada cep telefonu bulmak

Rüyada cep telefonu bulmak sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, güzelliklerle dolacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına yorulur.

Rüyada cep telefonu bulmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön planda tutmalısınız.

Rüyada cep telefonu şişmesi uğradığı zararın telafi edileceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonu dinlemek borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına işaret eder.

Rüyada telefonu açmamak emeklerinin yarıda kalacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine rivayet eder.

Rüyada telefonu görmek kendisini işine vereceğine, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına yorulur.

Rüyada telefonu bozulmak ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonu alınması kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, keyfinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu toplamak günahların da affolacağına, insanların güvenini kazanacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments