Rüyada telefonu görmek

Rüyada telefonu görmek yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, şaşkın olacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, hedeflerine ulaşacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonu gördüyseniz:

  • Çevreden gelen fikirler doğrultusunda saçma planları yürürlüğe sokup kendi işinizi zorlaştırabilirsiniz.

Rüyada cep telefonu toplamak helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu saklamak müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına delalettir.

Rüyada cep telefonu bulmak yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada cep telefonu yanması deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonu parçalanması bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada cep telefonu kullanmak endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefonu kapatmak çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, artık rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments