Rüyada cep telefonu toplamak

Rüyada cep telefonu toplamak maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına işarettir.

Rüyada cep telefonu toplamak gördüyseniz:

  • Belli gruplara dahil olmanız ileride size büyük şans getirebilir.

Rüyada cep telefonu yıkamak musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu değiştirmek mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu toplamak planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada telefonu bozulmak onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine delalettir.

Rüyada telefonu açmamak sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada telefonu dinlemek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, maddi sorunlarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu şişmesi eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, daha bir sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu ile aramak sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments