Rüyada cep telefonu şişmesi

Rüyada cep telefonu şişmesi her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu şişmesi gördüyseniz:

  • Size öğretecekleri olan kişilerle bir araya gelebilir veya seyahatler esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada cep telefonu çaldırmak güzel bir haber almaya, büyük bir ikilemde kalacağına işarettir.

Rüyada telefonu kapatmak bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Rüyada cep telefonu yıkamak problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, ibadetlerini de aksatmayacağına inanılır.

Rüyada cep telefonu şişmesi ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına işarettir.

Rüyada cep telefonu aramak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına delalet eder.

Rüyada telefonu saklamak yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu kullanmak verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına, bir akrabadan hata görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu erimesi işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments