Rüyada telefonu dinlemek

Rüyada telefonu dinlemek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, işlerinin kapanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, varlıklı kimse olacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, hayırlı haberler getireceğine yorulur.

Rüyada telefonu dinlemek gördüyseniz:

  • Kibarca içinde yer almazsınız olur biter, kendinize sorun etmeyin.

Rüyada cep telefonu ile aramak allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada cep telefonu istemek alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine tabir olunur.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ev telefonu ile konuşmak talihin yüze güleceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonu dinlemek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, hayal kırıklığına düşeceğine inanılır.

Rüyada telefonu saklamak sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada telefonu açmamak onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu toplamak hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments