Rüyada cep telefonu saklamak

Rüyada cep telefonu saklamak uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonu saklamak gördüyseniz:

  • Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada cep telefonu kullanmak işlerin daha kötüleşeceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına yorulur.

Rüyada cep telefonu alınması yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına alamet eder.

Rüyada cep telefonu calması yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonu istemek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonu açmamak karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına yorulur.

Rüyada ev telefonu ile konuşmak azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonu bozulmak ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına inanılır.

Rüyada cep telefonu aramak dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Rüyada eşimin cebinde ikinci bir telefon yakaladım.Eşim işe gittiği için evde yoktu bende telefonu alıp kurcaladım.Telefonu kurcalarken birden telefon çaldı sadece numara vardı ismi yazmıyordu.Ben telefonu açayım mı açmayayım mı tereddüt içinde kaldım arayan kişi görüntülü arama yaptığı için kendimi göstermeden açtım.Karşılaştığım bayandı beni görmüyor tabi telefonu açtığımda kadın şöyle bir şarkı söylüyordu.Senden asla vazgeçmem seni bırakmam sen benimsin.Rüyam böyle oldu.

Leyla

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.