Rüyada cep telefonu ile görüşmek

Rüyada cep telefonu ile görüşmek elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, hayırlı adımlar atacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek gördüyseniz:

  • Ödemelerinizi iki kere kontrol edin.

Rüyada cep telefonu alınması yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefonu dinlemek kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada cep telefonu bulmak derin bir nefes alacağına, hatalarını fark edeceğine rivayet eder.

Rüyada cep telefonu calması girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, yeni iş teklifleri alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev telefonu ile konuşmak İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada telefonu kapatmak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada cep telefonu parçalanması gamsız bir hayat süreceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine yorulur.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments