Rüyada telefonu saklamak

Rüyada telefonu saklamak sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, hidayete erip huzuru bulacağına, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada telefonu saklamak gördüyseniz:

  • Kimsenin size yük olmasına izin vermeyin.

Rüyada cep telefonu aramak çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada telefonu bozulmak güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada cep telefonu toplamak yeni lezzetlerin tadına varacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına alamet eder.

Rüyada cep telefonu calması anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada telefonu dinlemek işinin gücünün hep rast gideceğine, maddi gücünün de daimi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonu parçalanması kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonu ile görüşmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonu açmamak onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments