Rüyada tabutu eve getirmek

Rüyada tabutu eve getirmek çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabutu eve getirmek gördüyseniz:

  • Kararsız kaldığınız konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada tabutu eve getirmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Rüyada tabutu yıkamak büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, itibar edineceğine inanılır.

Rüyada tabutu taşımak elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü tabutu taşımak hayatının güzelliklerle dolacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada tabutu tutmak işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, gümüş ise allah yolunda hayırlı işler yapılacağına yorulur.

Rüyada tabutu kırmak evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada asker tabutu görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın tabutu taşımak ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.