Rüyada tabutu taşımak

Rüyada tabutu taşımak yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, işlerin yoluna gideceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, günahların da affolacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabutu taşımak gördüyseniz:

  • Öyleyse bunu kullanın.

Rüyada tabutu kırmak pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabutu taşımak her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabutu eve getirmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine delalettir.

Rüyada ölü tabutu taşımak rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabutu yıkamak kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına inanılır.

Rüyada tabutu tutmak müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına delalet eder.

Rüyada anne tabutu görmek dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada evliya tabutu görmek günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.