Rüyada tabutu yıkamak

Rüyada tabutu yıkamak mesleki anlamda geriye düşüleceğine, düşman olduklarının anlaşılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, sürekli yerinde sayacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada tabutu yıkamak gördüyseniz:

  • Anne ya da yakınınız olan başka bir yaşlı kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir.

Rüyada ölü tabutu taşımak doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, hem eğleneceğine tabir olunur.

Rüyada tabutu taşımak her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına işaret eder.

Rüyada tabutu yıkamak bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine delalet eder.

Rüyada tabutu kırmak parasının azalacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına yorulur.

Rüyada tabutu eve getirmek zorlukların geride kalacağına, isteklerini yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tabutu tutmak çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada anne tabutu görmek unvan sahibi olacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabutu havada görmek hileye, fesada bulaşacağına, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.