Rüyada tabutu tutmak

Rüyada tabutu tutmak elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada tabutu tutmak gördüyseniz:

  • Bazı hareketleriniz size ait olmayan sorumlulukları üstlenmenize neden olabilir ya da otorite rolüne soyunmanız nedeniyle bazı alanlarda önünüze engeller çıkartmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada tabutu yıkamak anne babanın üzüntü duyacağına, insanları kandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada tabutu eve getirmek hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tabutu taşımak dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü tabutu taşımak borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine işarettir.

Rüyada tabutu tutmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, işlerinin hemen hallolacağına delalettir.

Rüyada tabutu kırmak tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada terörist tabutu görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine inanılır.

Rüyada yatır tabutu görmek kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.