Rüyada ölü tabutu taşımak

Rüyada ölü tabutu taşımak iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, şansın önünün kesileceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına yorulur.

Rüyada ölü tabutu taşımak gördüyseniz:

  • Stratejinizi diğer tarafın hamlelerine göre ayarlamalısınız.

Rüyada tabutu kırmak rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına işarettir.

Rüyada tabutu yıkamak geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorulur.

Rüyada tabutu eve getirmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine işaret eder.

Rüyada tabutu tutmak dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kırgınlıkların geçeceğine alamet eder.

Rüyada tabutu taşımak insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada ölü tabutu taşımak aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına işarettir.

Rüyada tabutu omuzlarda görmek sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada yatır tabutu görmek iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.