Rüyada gezegen olduğunu görmek

Rüyada gezegen olduğunu görmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada gezegen olduğunu gördüyseniz:

  • Bir iş birliği veya ilişki geleceğiniz üzerinde etkili olabilir.

Rüyada gezegen olduğunu görmek kafasını toparlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gezegen düşmesi eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı gezegen görmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına ve hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada gezegen görmek diyanet yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada uzay gezegen görmek yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada başka gezegen görmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına işaret eder.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.