Rüyada gökyüzünde gezegen görmek

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde gezegen gördüyseniz:

  • Sizin için en karlı işlere yönelmelisiniz.

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde ay ve gezegen görmek almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde başka gezegen görmek onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, dayanışma içinde kalacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına inanılır.

Rüyada gezegen düşmesi kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada gezegen görmek diyanet hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına delalettir.

Rüyada gezegen olduğunu görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada uzay gezegen görmek çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.