Rüyada gezegen düşmesi

Rüyada gezegen düşmesi hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, yalan söyleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gezegen düşmesi gördüyseniz:

  • Değişiklik sosyal yaşamınızı renklendireceğe benziyor.

Rüyada gezegen düşmesi gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, huzursuzluk yaşanacağına delalettir.

Rüyada kırmızı gezegen görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzay gezegen görmek işlerinin kolaylaşacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine tabir olunur.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek aile içinde geçiminin zorlaşacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada gezegen görmek diyanet onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına inanılır.

Rüyada gezegen olduğunu görmek dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, iki tarafın da çok sevineceğine inanılır.

Rüyada başka gezegen görmek verimliliğinin de artacağına, eşe dosta yardım edileceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.