Rüyada başka gezegen görmek

Rüyada başka gezegen görmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, çok büyük destek vereceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada başka gezegen gördüyseniz:

  • Gelecekte sizinle iş birliği yapmak isteyen kişiler olabilir.

Rüyada başka gezegen görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada başka bir gezegen görmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünde başka gezegen görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına delalettir.

Rüyada gezegen düşmesi harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, hayırlı kapılar açılacağına tabir olunur.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek daha fazla dünya malı sahibi olacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  rivayet eder.

Rüyada gezegen görmek diyanet iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, yeterli kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada kırmızı gezegen görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına inanılır.

Rüyada gezegen olduğunu görmek yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.