Rüyada gezegen ve yıldız görmek

Rüyada gezegen ve yıldız görmek aralarındaki ağız tadının bozulacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, ağız tadının da kaçacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gezegen ve yıldız gördüyseniz:

  • Aile veya evle ilgili askıda kalmış sorunların bir an önce ele alınması gerekiyor.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek umduğunu bulamayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yıldız gezegen görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine yorulur.

Rüyada yıldız ve gezegen görmek yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, işlerin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada gezegen düşmesi hafifleyeceğine, başarılı olacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına işarettir.

Rüyada uzay gezegen görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, ekmeğinin de artacağına yorulur.

Rüyada başka gezegen görmek işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine alamet eder.

Rüyada gezegen görmek diyanet işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.