Rüyada gezegen görmek diyanet

Rüyada gezegen görmek diyanet aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, moralinin bozulacağına, yeni işler yapılacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, zararların yakında telafi edileceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına işaret eder.

Rüyada gezegen görmek diyanet gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişiler veya akrabalarınız sizi bazı konularda desteklemeyebilir ya da söylemek istediğiniz şeylerin anlamını dahi çıkartamayabilirler.

Rüyada gezegen görmek diyanet sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, sorununu kolayca çözeceğine delalet eder.

Rüyada gökyüzünde gezegen görmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada uzay gezegen görmek borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya yorulmaktadır.

Rüyada gezegen ve yıldız görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına ve böylece hayatında aşama kaydedeceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada gezegen olduğunu görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı gezegen görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine inanılır.

Rüyada başka gezegen görmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayın yanında gezegen görmek hedefine çok kolay ulaşacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.