Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, her şeyin yolunda gideceğine, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Hayal kırıklıklarının, tartışmaların ya da kayıpların önüne geçmek için hızla yapılması gereken değişiklikler veya uyarlamalar olabilir.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek adım atarken çok zorlanacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada oğlumun öldüğünü duymak hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oğlumun damat olduğunu görmek hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, büyük takdir toplanacağına işarettir.

Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek huzurlu, mutlu olacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlumun kızamık olduğunu görmek hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek haramdan ve zinadan uzak duracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına delalettir.

Rüyada oğlumun öldüğünü gördüm maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments