Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek

Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına yorulur.

Rüyada oğlumun asker olduğunu gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya özel ilişkilerinizde işler yavaş akmaya başlıyor.

Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına alamet eder.

Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek başını yastığa daha rahat koyacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada oğlumun öldüğünü duymak uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, çok zor duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun kızamık olduğunu görmek sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına rivayet eder.

Rüyada oğlumun damat olduğunu görmek hayallerinin söneceğine, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine delalet eder.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak riske atılacağına, planların tutmayacağına delalettir.

Rüyada oğlumun öldüğünü gördüm yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments