Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek

Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mevkilerinin yüksek olacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, sorunların birdenbire daha da artacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun kör olduğunu gördüyseniz:

  • Daha düne kadar sıkıntı veren olaylar işte kendiliğinden çözümleniyorlar.

Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek eve kapanacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada oğlumun öldüğünü duymak arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlumun kızamık olduğunu görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada oğlumun damat olduğunu görmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine yorulur.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına delalet eder.

Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek insanlarla tartışacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlumun öldüğünü gördüm hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments