Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek

Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek bereketin ve verimin olacağına, kararlarına saygı duyulacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, tövbelerin kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada oğlumun kanser olduğunu gördüyseniz:

  • Ani harcamalarınız yaptıklarınızla yakından ilgilenen bir kişiyle aranızda tartışma yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada oğlumun kanser olduğunu görmek etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına işarettir.

Rüyada oğlumun kör olduğunu görmek ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, makamının yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun öldüğünü duymak insanları hak yoluna çağıracağına, sarsılacağına tabir olunur.

Rüyada oğlumun damat olduğunu görmek kendisini çok huzurlu hissedeceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına delalet eder.

Rüyada oğlumun asker olduğunu görmek gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada oğlumun kızamık olduğunu görmek işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu duymak işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek gözlerinin mutluluktan parlayacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments