Rüyada cama su dökmek

Rüyada cama su dökmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına delalettir.

Rüyada cama su dökmek gördüyseniz:

  • Zor bir yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada cama taş atılması girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada cama tül asmak genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada cama yaslanmak hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cama tırmanmak kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına işaret eder.

Rüyada cama su dökmek çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına tabir olunur.

Rüyada cama çarpmak bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına rivayet etmektedir.

Rüyada cama vurulması yeni bir çevre edinileceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına yorulmaktadır.

Rüyada cama taş gelmesi geçiminin güçleşeceğine, verimin ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.