Rüyada cama vurulması

Rüyada cama vurulması ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, malından ve parasından olacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, işin düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cama vurulması gördüyseniz:

  • İkili ilşkilerine dikkat etmelisin.

Rüyada cama su dökmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada cama taş gelmesi kötü kişilere yakın olacağına, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada cama tül asmak yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cama bakmak kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, artık kötü günler yaşamayacağına delalettir.

Rüyada cama tırmanmak mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada cama taş atılması yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine işaret etmektedir.

Rüyada cama vurulması ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada cama sıkışmak işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada cama vurulması

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.