Rüyada cama tül asmak

Rüyada cama tül asmak ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, işlerin çığırından çıkacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, aradaki buzların eritileceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada cama tül asmak gördüyseniz:

  • Temkinli olmaya devam edin.

Rüyada cama su dökmek korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, büyük işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada cama tırmanmak insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada cama sıkışmak sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada cama çarpmak el açmayacağına, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada cama tül asmak kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada cama taş gelmesi emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cama yaslanmak çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına işaret eder.

Rüyada cama vurulması haneye dertlerin gireceğine , ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.