Rüyada cama taş atılması

Rüyada cama taş atılması hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, iş öğreneceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına işarettir.

Rüyada cama taş atılması gördüyseniz:

  • Kendinizi çok fazla taktik, strateji ya da yöntem kullanılması gereken durumların içerisine karışmış bulabilirsiniz.

Rüyada cama tırmanmak iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına alamet eder.

Rüyada cama su dökmek daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine inanılır.

Rüyada cama tül asmak kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına işarettir.

Rüyada cama vurulması sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada cama çarpmak her iki tarafın da çok üzüleceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına inanılır.

Rüyada cama sıkışmak sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine işarettir.

Rüyada cama taş atılması içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cama taş gelmesi güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.