Rüyada cama taş gelmesi

Rüyada cama taş gelmesi girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, keyfin kaçacağına, haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada cama taş gelmesi gördüyseniz:

  • Duygusal yapınızı bir daha gözden geçirin, belki duyularınızı saklıyor sevginizi açığa vurmuyor olmanız ilişkinizin olumsuz yönlere kaymasına neden olmuştur, yani ilişkinizde sizin hatalarınız daha fazla olabilir.

Rüyada cama tırmanmak evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada cama tül asmak tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine işaret eder.

Rüyada cama yaslanmak aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına rivayet eder.

Rüyada cama sıkışmak küçük işlere sermaye harcamayacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine işarettir.

Rüyada cama bakmak çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada cama çarpmak huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada cama su dökmek hakkında iyi yorumlar yapılacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına işarettir.

Rüyada cama taş atılması fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.