Rüyada başkasını küçülmüş görmek

Rüyada başkasını küçülmüş görmek kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını küçülmüş gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vererek konunun ilerlemesini sağlamak işleri zorlaştırabilir.

Rüyada başkasını küçülmüş görmek yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına yorulur.

Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına alamet eder.

Rüyada eşini küçülmüş görmek kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğu küçülmüş görmek bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kişiyi küçülmüş görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi küçülmüş görmek uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.