Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek

Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu küçülmüş gördüyseniz:

  • Aile ilişkileriniz biraz çalkantılı olabilir.

Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek para yatıracağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunu küçülmüş görmek fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine işarettir.

Rüyada çocuğu küçülmüş görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada eşini küçülmüş görmek rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada kişiyi küçülmüş görmek işleri yoluna sokacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada oğlunu küçülmüş görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine delalettir.

Rüyada küçülmüş kadın görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine yorulur.

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek erken evlilik yapacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments