Rüyada küçülmüş kadın görmek

Rüyada küçülmüş kadın görmek hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçülmüş kadın gördüyseniz:

  • Lüzumsuz konularla vakit kaybetmelisiniz.

Rüyada küçülmüş kadın görmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine işarettir.

Rüyada oğlunu küçülmüş görmek işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşini küçülmüş görmek kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, işlerinin de rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi küçülmüş görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına rivayet eder.

Rüyada kişiyi küçülmüş görmek amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına alamet eder.

Rüyada çocuğu küçülmüş görmek işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, maddi anlamda zayıflayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.