Rüyada ölü birini küçülmüş görmek

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birini küçülmüş gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda kendi çıkarlarınızı ön planda tutmalısınız.

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık birini küçülmüş görmek ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine işarettir.

Rüyada küçülmüş birini görmek her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, ana baba sözü dinlemeye delalettir.

Rüyada ölmüş birini küçülmüş görmek evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine inanılır.

Rüyada birini küçülmüş görmek sıkıntıların ve stresin son bulacağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen birini küçülmüş görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birini küçülmüş görmek zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük birini küçülmüş görmek projelerinin engellenmeye çalışılacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.