Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek

Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, gereken sabrı göstereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir çocuğu küçülmüş gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, süregelen bir ilişkiniz olsa bile dış maceralar sizi cezbedebilir.

Rüyada çocuğu küçülmüş görmek bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına işarettir.

Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, çok başarılı olacağına delalettir.

Rüyada büyük çocuğu küçülmüş görmek azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine alamet eder.

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek makam ve rütbe edineceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada başkasını küçülmüş görmek kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunu küçülmüş görmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kişiyi küçülmüş görmek yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçülmüş kadın görmek içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.