Rüyada sevgiliyi küçülmüş görmek

Rüyada sevgiliyi küçülmüş görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, aile hayatlarını bozulacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyi küçülmüş gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan gerçeklerle son bir kez mücadele edebilir veya artık daha fazla yorulmayıp her şeyi geride bırakabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi küçülmüş görmek hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, onların kıymetini bileceğine rivayet eder.

Rüyada bir çocuğu küçülmüş görmek insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu küçülmüş görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya inanılır.

Rüyada küçülmüş kadın görmek ona dört elle gönülden bağlanacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü birini küçülmüş görmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasını küçülmüş görmek aniden evlilik kararı alacağına, muradınıza ereceğinize işaret eder.

Rüyada çocuğu küçülmüş görmek yüksek tahsil yapacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunu küçülmüş görmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.