Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk gördüyseniz:

  • Sosyalleşmenize yardımı dokunabilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına yorulur.

Rüyada annenin vücudunda morluk görmek sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi vucudunda morluk görmek çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına inanılır.

Rüyada vücudunda morluk görmek ne demek moralinin genel olarak yerinde olacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına işaret eder.

Rüyada eşinin vücudunda morluk görmek böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda yanık görmek işlerini yoluna koyacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin yüzünde morluk görmek maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada birinin kolunda morluk görmek maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek

  1. Birhafta önce tanıdığım bayan arkadaşım kazayla vefat etti akşam rüyamda ellerini bana uzattı parmakları morarmıştı ayakta duruyordu yanına gittim sarıldık ağladık helalleştik geçmişte aramızda kırgınlık olmuştu

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya haklara, iyiliğe ve sükunete yorulur. Rüya tabirine göre bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine; doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine; sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.