Rüyada annenin vücudunda morluk görmek

Rüyada annenin vücudunda morluk görmek kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, geniş geniş yaşayacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada annenin vücudunda morluk gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri hafife almamalısınız.

Rüyada annenin vücudunda morluk görmek elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına yorulur.

Rüyada kendi vucudunda morluk görmek çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda morluk görmek ne demek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek övgü dolu sözler duyacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin vücudunda morluk görmek onların başarıları ile övüneceğine, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine işaret eder.

Rüyada annenin yüzünde morluk görmek uzun uzun dalıp gideceğine, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına işaret eder.

Rüyada annenin vücudunda yaralar görmek sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına inanılır.

Rüyada annenin vücudunda kıl görmek sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, kısmetlerin günden güne artacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.