Rüyada kendi vucudunda morluk görmek

Rüyada kendi vucudunda morluk görmek yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada kendi vucudunda morluk gördüyseniz:

  • Yeni alanlara ilgi duyabilir, yeni dünyalar veya felsefeler keşfedebilir, yeni çevrelere girebilir ya da merak ettiğiniz konularda tatmin olma amaçlı bazı araştırmalar yapabilirsiniz.

Rüyada kendi vucudunda morluk görmek çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda morluk görmek ne demek şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin vücudunda morluk görmek çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin vücudunda morluk görmek gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, özellikle para konusunda şansının açılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi boynunda morluk görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine yorulur.

Rüyada kendi vücudunda ben görmek yaşama hevesinden olacağına, yerinde saymayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi vücudunda kesikler görmek gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.