Rüyada birinin kolunda morluk görmek

Rüyada birinin kolunda morluk görmek mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kolunda morluk gördüyseniz:

  • Aranızdan birisi sadık olmayabilir ya da dürüst davranmıyor olabilir, geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Rüyada birinin kolunda morluk görmek ticaret ehli kimse olacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada sol kolunda morluk görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına alamet eder.

Rüyada sağ kolunda morluk görmek iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına yorulur.

Rüyada kendi kolunda morluk görmek dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine tabir olunur.

Rüyada birinin boynunda morluk görmek güzel ve önemli işler yapacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda morluk görmek kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine delalettir.

Rüyada birinin sırtında morluk görmek çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına işaret eder.

Rüyada birinin ayağında morluk görmek eşinden yana huzurlu olacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.