Rüyada kuyudan su görmek

Rüyada kuyudan su görmek her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, tatsızlıkların aşılacağına alamet eder.

Rüyada kuyudan su gördüyseniz:

  • Seyahatler veya iletişim esnasında yaşanabilecek sorunlara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Rüyada kuyudan çıkamamak gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyudan su çıkması daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyudan çikmak büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına rivayet eder.

Rüyada kuyudan düşmek hasret ve özlem gidereceğine, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyudan taş çıkarmak kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuyudan su görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyudan et çıkarmak söz, yetki ve imza sahibi olacağına, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına alamet eder.

Rüyada kuyudan su çekmek nedir sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments