Rüyada kuyudan çikmak

Rüyada kuyudan çikmak karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine, yeni bir ev alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyudan çikmak gördüyseniz:

  • Sizi yeni bir yöne yönlendirecek planlar yapabilirsiniz.

Rüyada kuyudan su çıkması bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına rivayet eder.

Rüyada kuyudan taş çıkarmak kazancın günden güne daha da artacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada kuyudan su görmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine inanılır.

Rüyada kuyudan düşmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyudan çikmak zarar getirecek bir yoldan dönmeye, uzun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyudan çıkamamak büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine yorulur.

Rüyada kuyudan et çıkarmak çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine işaret eder.

Rüyada birini kuyudan kurtarmak moralinin bozulacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments