Rüyada kuyudan çıkamamak

Rüyada kuyudan çıkamamak muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, hastalıklarının düzeleceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada kuyudan çıkamamak gördüyseniz:

  • Söz vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada kuyudan çıkamamak yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, güvensizlik duymaya alamet eder.

Rüyada kuyudan taş çıkarmak şansının ve bahtının açık olacağına, rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyudan çikmak onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada kuyudan su görmek uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına işaret eder.

Rüyada kuyudan düşmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, çok yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuyudan et çıkarmak isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, sürekli ağlamaklı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyudan su çıkması yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, endişelerin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyudan insan çıkarmak yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments