Rüyada kuyudan düşmek

Rüyada kuyudan düşmek kendisini işine veremeyeceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, onu doyasıya yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyudan düşmek gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim projelerine, belli bir amaç için yapılan çalışmalara veya sosyal yardım gruplarına daha fazla zaman ayırmalısınız.

Rüyada kuyudan su çıkması esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine işaret eder.

Rüyada kuyudan et çıkarmak iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada kuyudan düşmek mallarının eksileceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada kuyudan taş çıkarmak deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuyudan su görmek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyudan çikmak tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine delalet eder.

Rüyada kuyudan çıkamamak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, kolay ve zevkli hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kuyudan balık tutmak kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments