Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi gördüyseniz:

  • Kararlar almadan önce kar zarar hesabını iyi yapmalısınız.

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına yorulur.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi öldürmesi sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin kediyi boğması herkesin önünde olacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına işaret eder.

Rüyada büyük kedinin küçük kediyi yemesi para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin kediyi parçalaması karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, evlatlarının hayrını göreceğine işarettir.

Rüyada kedinin kediyi ısırması insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments