Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, kendisini ailesine vereceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini gördüyseniz:

  • Düelloya hazır değilseniz, uzak durmalısınız.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine inanılır.

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi öldürmesi maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, kazancının da garanti ve sabit olacağına alamet eder.

Rüyada kedinin kediyi boğması ticaret ehli kimse olacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi bir sağlık sorunu yaşanacağına, insanların hayranlığını kazanacağına inanılır.

Rüyada büyük kedinin küçük kediyi yemesi yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin kediyi ısırması anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına alamet eder.

Rüyada kedinin kediyi parçalaması moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.