Rüyada kedinin kediyi öldürmesi

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi elinin bollaşmasına vesile olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine delalettir.

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi gördüyseniz:

  • Bazı konular planlandığı ya da önceden üzerinde anlaşma sağlandığı şekilde ilerlemeyebilir.

Rüyada kedinin kediyi boğması güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi çok mutlu bir hayat yaşayacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına rivayet eder.

Rüyada büyük kedinin küçük kediyi yemesi yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine yorulur.

Rüyada kedinin kediyi parçalaması hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, mallarının artacağına yorulur.

Rüyada kedinin kediyi ısırması yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedinin yavru kediyi yemesi kalbini kıracağına, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.