Rüyada kedinin kediyi boğması

Rüyada kedinin kediyi boğması adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, her gün daha fazla dolacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin kediyi boğması gördüyseniz:

  • Bazı yükler ya da sorumluklar sıkıntı yaratabilir.

Rüyada kedinin kediyi öldürmesi eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedinin kediyi boğması iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına inanılır.

Rüyada kedinin başka bir kediyi yemesi hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına inanılır.

Rüyada büyük kedinin küçük kediyi yemesi sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedinin kediyi ısırması darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, yeni çalışmalara girişileceğine işarettir.

Rüyada kedinin kediyi parçalaması kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, bazı kaynakların tükeneceğine yorulur.

Rüyada kedinin yavru kediyi yemesi üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.