Rüyada engelli kalmak

Rüyada engelli kalmak haram mala, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, ağız tadının bozulmayacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, mutlu günler göreceğine alamet eder.

Rüyada engelli kalmak gördüyseniz:

  • Hızlı şekilde ortaya çıkan uyuşmazlıkları görmezden gelmeniz zamandan tasarruf etmenizi ya da bir adım öne geçmenizi sağlayabilir.

Rüyada engelli yol zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalettir.

Rüyada engelli kalmak manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada zihinsel engelli kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada engelli bir çocuğa sarılmak birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada babayı engelli görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına işaret eder.

Rüyada engelli adam görmek birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işarettir.

Rüyada engelli hayvan görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine alamet eder.

Rüyada engelli çift görmek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments