Rüyada engelli adam görmek

Rüyada engelli adam görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine yorulur.

Rüyada engelli adam gördüyseniz:

  • Talepler ya da genel konular stres yaratabilir.

Rüyada engelli adam görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada engelli arabasında adam görmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Rüyada engelli yol daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına delalet etmektedir.

Rüyada zihinsel engelli endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada engelli kalmak kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada engelli hayvan görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına işarettir.

Rüyada engelli birine yardım maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada engelli birini dövmek hayata karşı cesaretleneceğine, düşmanlarını bile affedeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments