Rüyada engelli yol

Rüyada engelli yol rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, zamandan da kar edeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına rivayet eder.

Rüyada engelli yol gördüyseniz:

  • Her şey bittiğinde kendinizi diğerleri için çok fazla şey yapmış halde bulabilirsiniz.

Rüyada engelli yol kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına tabir olunur.

Rüyada zihinsel engelli ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada engelli kalmak kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada engelli çocuğu görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına rivayet eder.

Rüyada engelli kişi görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada engelli bebek emzirmek çok başarılı ve zengin birisi olacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada engelli birine yardım kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına inanılır.

Rüyada engelli birine dua etmek yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments